Suoraan sisältöön

Kannelmäen peruskoulu


Avaa suurempi kartta
Osoite:
Runonlaulajantie 40
00420 Helsinki

Postiosoite:
Kannelmäen peruskoulu, PL 42302, 00099 Helsingin kaupunki

Puhelin: +358 9 310 80494
Sähköposti: anneli.pukkila@hel.fi




Muut yhteystiedot:
Koulusihteeri
Anneli Pukkila
+358 9 310 80494
anneli.pukkila@hel.fi

Koulusihteeri
Henna Lehtonen
+358 9 310 82212
henna.lehtonen@hel.fi

Koulusihteeri
Sari Orasmaa
+358 9 310 82469
sari.orasmaa@hel.fi

Rehtori
Kirsi Juuti
+358 9 310 72028
kirsi.juuti@hel.fi

Virka-apulaisrehtori
Jere Ruohoranta
+358 9 310 26676
jere.ruohoranta@hel.fi

Virka-apulaisrehtori
Pia Siljala-Kaskelin
+358 9 310 25890
pia.siljala-kaskelin@hel.fi

Muualla verkossa:
Tilanvaraus

Lisätietoja:
Tarjolla sali

Toiminnasta vastaa:
Kasvatuksen ja koulutuksen toimiala, Helsinki, Perusopetus



Suomeksi | På svenska » | In English »