Suoraan sisältöön

Yhteystiedot

Rehtorit

Rehtori Irina Pellikka
puh. 09 310 86811
irina.pellikka@hel.fi

Virka-apulaisrehtori Janne Kettunen
Koukkusaarentien toimipiste
puh. 09 310 86881
janne.kettunen@hel.fi

Virka-apulaisrehtori Kirsi Hamunen
Venemestarintien ja Heteniityntien toimipisteet
puh. 09 310 72334
kirsi.hamunen@hel.fi


Toimipisteiden yhteystiedot

Heteniityntien toimipiste

Heteniityntie 4

Postiosoite
PL 96301
00099 Helsingin kaupunki

Koulusihteeri Erja Kauppinen
erja.m.kauppinen@hel.fi
puh. 09 310 82788, 040 334 8671

Terveydenhoitaja  Heidi Varjokoski
puh. 040 334 5292  paikalla ke-to

Koulupsykologi Leena Väistö

Koulukuraattori Abdulkadir Isak
abdulkadir.isak@hel.fi
paikalla parillisten viikkojen ke-to
puh. 050 401 3367

Monikielinen ohjaaja
Suvi Nyström (suomi, venäjä, englanti)
suvi.nystrom@edu.hel.fi
puh. 09 3103 4827, 040 596 7761

Kohdevastaava (kouluisäntä) Timo Liimatainen
puh. 050 384 3440

Kouluruokala 09 310 86884

Henkilöstötilat
päärakennus: 040 334 8164
pihatalo: 09 310 83184
metsätalo: 046 956 3003

Koukkusaarentien toimipiste

Koukkusaarentie 9
Postiosoite
PL 98308
00099 Helsingin kaupunki

Koulusihteeri Laura Kytömäki
laura.kytomaki@hel.fi
puh. 09 310 20035, 040 484 6116

Terveydenhoitaja Susanna Immonen
susanna.j.immonen@hel.fi
puh. 050 310 5625
paikalla ma-to klo 8-16, pe klo 8-14

Koulupsykologi Leena Väistö

Koulukuraattori Minna Jantunen
minna.jantunen@hel.fi
puh. 050-401 3326

Monikielinen ohjaaja
Suvi Nyström (suomi, venäjä, englanti)
suvi.nystrom@edu.hel.fi
puh. 09 3103 4827, 040 596 7761

Kohdevastaava (kouluisäntä) Timo Liimatainen
puh. 050 384 3440

Henkilöstötila
09 310 86883

Venemestarintien toimipiste

Venemestarintie 14
Postiosoite
PL 98303
00099 Helsingin kaupunki

Koulusihteeri  Anneli Albrecht
anneli.albrecht@hel.fi
puh. 09 3108 9842, 040 336 0831

Terveydenhoitaja  Tytti Parviainen
040 614 9335 paikalla ti-ke

Koulupsykologi Leena Väistö

Koulukuraattori Abdulkadir Isak
1.-3.-luokkalaiset
abdulkadir.isak@hel.fi
paikalla parittomien viikkojen ke-to
puh. 050 401 3367

Koulukuraattori Minna Jantunen
4. luokkalaiset
minna.jantunen@hel.fi
paikalla parillisten viikkojen ke-to
puh. 050-401 3326

Monikielinen ohjaaja
Suvi Nyström (suomi, venäjä, englanti)
suvi.nystrom@edu.hel.fi
puh. 09 3103 4827, 040 596 7761

Kohdevastaava (kouluisäntä) Timo Liimatainen
puh. 050 384 3440

Iltapäivätoiminta
puh. 050 467 6815

Henkilöstötilat
päärakennus: 09 310 22099
piharakennus: 09 310 22098



26.09.2022 13:34